WYCIECZKA

15 listopada uczniowie klas I TIP i II TRMt  pod opieką Pań:  Małgorzaty Kamińskiej, Beaty Suchomskiej i Karoliny Szmuc udali się do Bydgoszczy. W Muzeum Oświaty wzięli udział w dwóch ciekawych zajęciach warsztatowych. Pierwsze przeprowadził pracownik Delegatury IPN w Bydgoszczy Pan Mirosław Sprenger a związane były z projektem p.n. „Polacy ratujący Żydów w czasie II wojny światowej”. Drugie – Akademia Gier Logicznych – pozwoliły uczniom wykazać się inteligencją, błyskotliwością i strategicznym oraz logicznym  myśleniem w trakcie rozwiązywania różnorakich łamigłówek ( może wśród nich są następcy Mariana Rejewskiego?). Po pracowitych zajęciach uczniowie mieli  możliwość kontemplacji prac współczesnych artystów, m.in. Moniki Rak w Galerii Miejskiej bwa.

© 2019 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona stworzona przez 5x7 Studio

Pin It on Pinterest

Share This