ZDROWYM BYĆ

Zdrowym być nie tylko od święta – udział uczniów klasy I TE w akcji organizowanej w ZSP w Świeciu.

Uczniowie klasy pierwszej technikum ekonomicznego podczas spotkania z wychowawcą przygotowali wspólnie ZDROWY POSIŁEK – pierwszy i najważniejszy, czyli ŚNIADANIE.

Warzyw co niemiara, humory w kieszeni i wspólne zaangażowanie. To wszystko wystarczyło, by w przemiłej atmosferze porozmawiać o tym, co ważne nie tylko od święta, ale na co dzień, czyli o ZDROWIU. Rozmawialiśmy o piramidzie żywienia, znaczeniu konkretnych witamin, w tym szczególnie z grupy B, o makro i mikroskładnikach. Przygotowaliśmy piękne i zdrowe kanapki.

Opracowanie; Anna Herbut-Giżyńska

© 2019 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona stworzona przez 5x7 Studio

Pin It on Pinterest

Share This