LEKCJA GEOGRAFII

Uczniowie kl II LO uczestniczyli w warsztatach terenowych w ramach realizowanych tematów o usługach na lekcjach geografii. Celem zajęć jest analiza zróżnicowania strukturalnego i przestrzennego usług na ul. Al. Jana Pawła II. Uczniowie zbierali informację o tym, jakie podmioty gospodarcze świadczące usługi występują na badanym terenie.  Należało również określić analizę ilościową zakładów usługowych. Zebrane informacje pozwolą ocenić poziom rozwoju usług na tej ulicy, wskazać zalety i wady struktury i rozmieszczenia usług na następnej lekcji geografii.
Młodzież była bardzo zaangażowana, niesamowicie kreatywna i zadaniowa. Lekcja inna niż wszystkie.

© 2019 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona stworzona przez 5x7 Studio

Pin It on Pinterest

Share This