ERASMUS +

W naszej szkole odbyło się spotkanie związane z realizacją projektu „Umiędzynarodowienie naszej szkoły Erasmus + naszą szansą”.  Uczniowie, którzy odbyli miesięczne praktyki zagraniczne przygotowali prezentacje multimedialne i podzielili się doświadczeniami z młodszymi kolegami.

Zawody realizujące praktyki zagraniczne: technik hotelarstwa. technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk. Wsparcie dla uczestników projektu objęło przygotowanie językowe i zawodowe, przygotowanie mentalne- spotkanie z przedstawicielami Instytucji Partnerskiej , ubezpieczenie na czas pobytu w Niemczech, przejazd do Niemiec i powrót do kraju, kieszonkowe.

Koordynator Projektu Pani Ewa Joachimiak

© 2019 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona stworzona przez 5x7 Studio

Pin It on Pinterest

Share This