DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

18 października  w Starostwie Powiatowym w Świeciu odbyła się uroczystość wręczenia nagród Starosty Świeckiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na spotkanie zaproszeni zostali Dyrektorzy Szkół i Placówek dla których Powiat Świecki jest organem prowadzącym oraz nauczyciele, którzy za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej otrzymali Nagrody Starosty Świeckiego.

Nagrodą Starosty zostali uhonorowani Pan Piotr Kamiński, dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych, Pani Anna Adrich – nauczycielka języka polskiego, Pani Marta Jarowska – nauczycielka chemii i matematyki, Pani Aleksandra Sanocka – nauczycielka języka polskiego, Pan  Michał Tuszyński – nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych.

(źródło Powiat Świecki, Czas Świecia)

© 2019 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona stworzona przez 5x7 Studio

Pin It on Pinterest

Share This