15 października odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym zbiórka krwi.
Zgłosiło się 16 uczniów, z czego 10 mogło oddać krew. Oddał krew również jeden nasz absolwent. Łącznie zebraliśmy 4,95 litra krwi. Wielkie podziękowania dla naszych honorowych dawców krwi.