INFORMACJA KORONAWIRUS

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej informujemy,  iż zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkole zostają zawieszone od dnia 12 marca (czwartek) do dnia 25 marca (środa).
Od poniedziałku 16 marca uczniowie nie przychodzą do szkoły.

Uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami nie uczęszczają do szkoły. Realizują jednak przygotowanie zawodowe u pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Zgodnie z informacją uzyskaną z Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy zapis powyższy stwierdza, iż młodociani pracownicy udają się na zajęcia praktyczne od poniedziałku do piątku.

link do informacji Ministerstwa Edukacji Narodowej

© 2019 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona stworzona przez 5x7 Studio

Pin It on Pinterest

Share This