ŚWIATOWY DZIEŃ TURYSTYKI

29 listopada odbyła się konferencja „Światowy Dzień Turystyki” i „Dzień Krajobrazu”.

Hasło przewodnie: „Turystyka i miejsca pracy – lepsza przyszłość dla wszystkich” i związku z tym mieliśmy okazję wysłuchać ciekawych prelekcji przygotowanych przez osoby z Wdeckiego Parku Krajobrazowego i Bractwa Czarnej Wody.

W trakcie konferencji rozstrzygnięto konkurs skierowany do szkół podstawowych  – „Atrakcje turystyczne nad wodą” Zwycięzcami zostały dzieci z SP 8 w Świeciu: Lena Grabowska, Alicja Król i Natalia Stawicka. Dla wszystkich uczestników konkursu przygotowano nagrody.

Zaproszono dzieci z szkół podstawowych powiatu świeckiego oraz przedstawicieli Wdeckiego Parku Krajobrazowego, Bractwa Czarnej Wody, Izby Regionalnej i Urzędu Marszałkowskiego.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

© 2019 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona stworzona przez 5x7 Studio

Pin It on Pinterest

Share This