KSIĘGOWI JUTRA

18 grudnia 2018 uczniowie klasy IV Technikum w zawodzie technik ekonomista uczestniczyli w konkursie regionalnym „ Księgowi Jutra” organizowanym przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział w Bydgoszczy oraz Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy. Patronat nad konkursem objął Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty.

Rywalizacja odbywała się w klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej.

Zaęjliśmy 5 miejsce w klasyfikacji drużynowej (na 13 szkół).

Uczestnicy:

Kamila Chwarszczyńska, Justyna Mirowska, Łukasz Krupa.

DSC_0042

Uczniów do konkursu przygotowały Panie:Danuta Lamberska, Wiesława Krakowiak-Nitka

© 2019 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona stworzona przez 5x7 Studio

Pin It on Pinterest

Share This