WYCIECZKI

27 października młodzież naszej szkoły uczestniczyli w wycieczkach:

  •  uczniowie klasy II Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Gastronomicznych Warsaw Gastro Show w Warszawie. Młodzież poznała nowoczesne metody i technologie stosowane w gastronomii i hotelarstwie.
  • uczniowie Technikum w zawodzie technik logistyk zwiedzili EXPLOSEUM w  Bydgoszczy. Młodzież  uczestniczyła  w lekcji muzealnej p.t. Praca przymusowa podczas II wojny światowej
  • grupa uczniów klasy I Technikum w zawodzie technikum hotelarstwa miała możliwość uczestniczenia w zajęciach praktycznych związanych z funkcjonowaniem biura podróży. Spotkanie odbyło się  w „Klubie Podróżnika” w Świeciu.

 

© 2019 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Strona stworzona przez 5x7 Studio

Pin It on Pinterest

Share This